Коллективы

Справка

Музыканты

Дискография

Песни

Концерты

Фотогалерея

Публикации

Новости

ПЕСНЯРЫ.com

 

Вiншую Падбяреза!

Автор I-330, 20 августа 2003, 16:58:22

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Эляна

Поздравляю!

Всего Вам наилучшего :)
Фламинго кусаются не хуже горчицы. А мораль отсюда такова: это птицы одного полёта!

I-330

Дмитрий! Поздравляю! :flowers:
Удачи! Успехов! Счатья! :flowers:

михал

Дмитрий, С Днем рождения !Желаю всего самого наилучшего!

Круляушчызна


Zloi

Только наилучшие пожелания!
 "Не нарушайте моего одиночества и не оставляйте меня одного!"

Fed

Віншую галоўнага шчупака ў беларускіх музычных вазёрах!

;)

Натхненьня табе паболей, радуй нас новымі творамі!
Каб карасі ў тых вазёрах не драмалі :p:

:gentleman
Vita brevis, ars longa

padbiarez

Вялікі дзякуй усім за віншаваньні! Я толькі ўчора вярнуўся з Лепельшчыны, дзе і сьвяткаваў па ціхаму, не забываючыся пра ўсіх наведнікаў гэтага форуму.

Олег Верещагин

#52
У ветерана нашего форума Дмитрия Подберёзского (padbiarez) сегодня День рожденья!
Дмитрий, примите мои поздравления!
Здоровья Вам и творческих успехов - больше статей, хороших и разных!

Arkady

Дима,
Хочешь быть счастливым одну минуту - покури,
Хочешь быть счастливым весь день - напейся,
Хочешь быть счастливым целый месяц - женись,
Хочешь быть счастливым всю жизнь - будь здоров!
:beer:

михал

#54
   Шановний Дмитро !
Вітаю з Днем народження ! Дозвольте побажати Вам міцного здоров"я  та творчого натхнення! Хай щастить! :beer:

Татьяна Белова

Только в книгах есть что-то важное и неуловимое. Я даже не могу выразить, что...

Fed

Зьмицер, прыми шчырыя виншаванни!

Паболей табе багатых уловау и "уловау"!
:beer:
Vita brevis, ars longa

padbiarez

Дзякуй усім! Улічу ўсе пажаданьні і прыкладу ўсе сілы з тым, каб яны (ці іх?) ... карацей, мы пераможам. І будзем шчасьлівыя адну цыгарэту, адну бутэльку, адну жонку і ўсё жыцьцё. :appl:

Ляксандр Рыгоравыч

Зьміцер Падбярэзскі

Для тых удзельнікаў форуму, хто ня ведае (ці знянацку забыў) хто такі ёсьць Падбярэз:



Журналіст, сябра рэдакцыі "ТГ".
Мае 53 гады. Музыкай пачаў цікавіцца яшчэ за школьным часам. Скончыў бел. аддз. філфаку БДУ. Працаваў на к/студыі "Беларусьфільм", у канцы 1978г. прыйшлоў у літдрамрэдакцыю БТ. Быў вядучым музычных праграм на БТ "Сустрэнемся пасьля 11-ці", "Тэледыскатэка" - правёў звыш 200 тэлеэтэраў. Зь першай паловы 70-х друкуецца ў беларускай пэрыёдыцы. Рэдактар аддзела музыкі часопіса "Мастацтва Беларусі" (1982), намесьнік рэдактара часопіса "Мастацтва" (1991-2002). У 80-я гады ачольваў менскі клюб аматараў джаза. Вядучы аўтарскай радыёпраграмы "Музыка тоўстых" на "Беларускай маладзёжнай", затым на радыё "101,2". Адзін з аўтараў "Тлумачальнага слоўніка тэрмінаў папулярнай музыкі". Сябра Саюзу пісьменьнікаў, аўтар двух кніг прозы. З 2001 году -- журналіст беларускай службы радыё "Свабода".
Не падабаецца, калі музыкі надта сябе прыўзносяць, калі папса робіць нават фанаграмы фальшывыя, а піва працягвае даражэць і псавацца. Уладальнік хіба другой па велічыні калекцыі піўных коркаў у Беларусі. Падабаюцца піяністы Тэлоніўс Монк і Кіт Джарэт, трубач Чэт Бэйкер і саксафаніст Чарлі Паркер, гурты "Led Zeppelin", "Moody Blues", "Svet Boogie Band", Шадзько з "Сястрой", "Крама", "Палац", "Indiga". Любіць маладых прывабных дзяўчат, якія зьвяртаюцца да яго "дзядзя".

Зьмітрук, я таксама віншую цябе з днём народзінаў. Жадаю табе, каб ты дажыў да таго дня, калі беларускія ўлады ня будуць лічыць цябе "апазыцыянерам".

Жыве Беларусь!

Eugene MAGALIF

Дима, хоть и запоздало, но от всей души поздравляYou с B-Day'ем, желаю счастья (здоровье+любовь+матблагополучие) и жду выхода книги о белорусской эстраде с нетерпениЕ.М.